16.05.2017

19:00

FI MUNI

  Událost na Facebooku

Podnikání je rok od roku jednodušší a dostupnější. Proto se do něj pouští mnoho lidí bez zkušeností, ale s informacemi a vizemi od úspěšných, které už jsou ale dávno minulé a dnes neplatné.

Vít Vrba bude mluvit o tom, jaký je rozdíl zakládat firmu dnes oproti minulým letům a jak to vidí do budoucna. O tom, aby ses nefixoval na úspěchy jiných lidí, protože jejich tehdejší cesta dávno nemusí fungovat.
Dalším tématem budou finance. 10 let zpět bylo mnohem těžší se dostat k penězům, než dnes. Spousta začínajících firem sází na pomoc investora. Ale do budoucna to bude jinak, protože peníze jsou volně k dispozici. Přijď si poslechnout, jak se začínalo podnikat včera, jak je tomu dnes a jak to bude zítra.

Vít Vrba založil firmu Webnode, která tvoří webové stránky. Zakládal ho v době, kdy mu všichni říkali, aby se soustředul na Česko a za hranice ani nekoukal. On to ale udělal úplně naopak, šel přesně obráceně a začal v zahraničí. Dokázal vybudovat velkou a úspěšnou firmu s obrovským množstvím klientů. Dnes také financuje začínající projekty a start-upy, které se mu líbí a vidí v nich potenciál.

Pokud se chceš na něco pana Vrby zeptat, nemusíš čekat na přednášku a můžeš to klidně udělat už teď a tady:
sli.do/vrba
===================================
16.5.2017 v 19:00, délka trvání cca 120 minut
Fakulta informatiky MUNI
Posluchárna D3
Vstup zdarma