Projekt Digitální garáž a ochutnávka Příběhů z Garáže

 • 30.11.-1 00:00

 • Nela Mačáková

 • Příběh o tom jak se celosvětový projekt objevil v Česku. Jak Googlu “Pomáhá Česku růst“ a jak můžeš díky Business Academy ukázat svůj Příběh i ty.

   

  Příběh Digitální garáže začíná v sychravém únoru roku 2016, kdy Google v České republice spustil tento program v rámci dlouhodobé iniciativy „Pomáháme Česku růst“.

   

  Bezplatný vzdělávací projekt Digitální garáž má za cíl Čechům pomoci získat lepší znalosti z digitálního prostředí. I když je naše republika malá země, patří mezi nejinovativnější internetové trhy a poptávka po digitální gramotnosti zde dramaticky roste. „Internet je pro tuto zemi fantastickou příležitostí. Vytváří prostředí, ve kterém malé země mohou v krátké době konkurovat zavedeným značkám,“ uvedla Taťána le Moigne, generální ředitelka Google pro Česko a Slovensko.

   

  Základní digitální gramotnost dnes rozhoduje o rozvoji podnikání a společnosti. Digitální dovednosti jsou stále důležitější pro udržení konkurenceschopnosti. Pokud chceš být i nadále konkurenceschopný, nech se inspirovat našimi Příběhy z Garáže.

   

  Digitální garáž nabízí celkem 89 lekcí rozdělených do 23 témat. Obsah celého kurzu si navíc můžeš přizpůsobit podle vlastních potřeb, takže je jen na tobě, co se budeš chtít naučit. Každou jednotlivou lekci zakončíš testem a po úspěšném absolvování získáš odznaky. Přibývající odznaky, průběh a to jak si vedeš můžeš sledovat na svém osobním profilu a stále se tak zlepšovat.

   

  Díky Digitální garáži získáš krásně ucelený přehled o digitálním marketingu, naučíš se využívat internet ve svůj prospěch a získáš certifikát, kterým si vylepšíš své CV a mezi ostatními zazáříš.

   

  Každému se může Digitální garáž hodit v něčem jiném, stejně jako lidem z našich příběhů. V Příbězích z Garáže se najdeš i ty. Digitální garáž je ti vytvořena na míru ať už jsi začátečník nebo pokročilý. Je jedno, jestli jsi nadšenec, který chce lépe pochopit svět online marketingu, začínající marketingový specialista, student informatiky, obchodu nebo ekonomiky, člověk, který o digitálním světě skoro nemá páru nebo marketér, který se prací s internetem živí.

   

  Digitální garáž je pro všechny. Doporučujeme ji. Tak do toho. Začni s učením. Inspiruj se ostatní Příběhy z Garáže. A řekni nám i Ty svůj příběh.