Příběhy z Garáže

 • 30.11.-1 00:00

 • Petr Minařík

 • Příběhy z Garáže. Projekt, který ti ukáže jaký přínos dnes mají digitální skills.

   

  Příběhy z Garáže jsou tu pro ty, kteří chápou nezbytnost orientace v digitálním světě a uvědomují si, že bez toho to ve třetím tisíciletí nejde.

  Prozkoumej příběhy skutečných osob a nech se jimi inspirovat. Na 12 příbězích ti ukážeme, proč se vyplatí na chvíli zaparkovat v bezplatném online kurzu Digitální garáž.

   

  Každému se může Digitální garáž hodit v něčem jiném, stejně jako lidem z našich příběhů. Ukážeme ti, jak si i slečna, která byla úplně nepolíbená online světem, díky Digitální garáži našla práci. Dále studenta, který sbíral certifikáty jak Pokémony a Digitální garáž mu nesměla chybět. Anebo nadšence kteří si jen chtěli rozšířit obzory a získané znalosti využít ve svých projektech. Dokonce tu najdeš i profi marketéra, který Digitální garáž využívá jako nástroj pro svoje klienty, aby věděli, o čem s nimi mluví.

  V Příbězích z Garáže se totiž najde každý, a ty nebudeš výjimkou!

   

  Můžeš být kdokoliv. Můžeš cokoliv. Díky Digitální garáži však jistojistě získáš krásně ucelený přehled o digitálním marketingu, naučíš se využívat internet ve svůj prospěch a získáš certifikát, kterým si vylepšíš své CV a mezi ostatními zazáříš.

   

  Digitální garáž je opravdu pro všechny. Tak hurá do toho! Začni s učením, získej nové dovednosti, hrdě si vystav certifikát od firmy Google a nakonec sešlápni plynový pedál a z Digitální garáže vyjeď za svými sny. A se svým příběhem se nám nezapomeň pochlubit.

   

  Pokud tě zaujaly Příběhy z Garáže a oslovila myšlenka online kurzu Digitální garáž, a chceš se o něm dozvědět víc, tak určitě nepřehlédni náš další článek. Věnujeme ho přímo Digitální garáži a dozvíš se v něm všechno podstatné, co o kurzu potřebuješ vědět.