Marketing hvězd (ne těch z televize) = přednáška Karla Novotného

 • 19.04.2017 15:04

 • Petr Grenar

 • Marketing je tvrdá braž ale je to sexy. No jo. Ale co to marketing je? Je to reklama? Nenene. Marketing tu je desítky, už vlastně stovku let, jen se za tu dobu převléká do různých názvů, nálepek, módních převleků. Ten aktuální si říká brandbuilding. Ale je to v principu už sto let totéž. A prosím vás značka není logo.

   

  Přijďte se vyučit od marketingového rytíře Jedi Karla. Jak na něj, na marketing? A jak tedy na ni, na tu značku? Na to vše a mnohem víc ti rád odpoví Karel Novotný.

   

  Karel je marketingový specialista, odborník na brand building. 15 let se věnuje značkám a reklamě. Je to profík každým coulem. Přestal působit pod alter egem Mindless a oznámil vznik konzultační firmy Brand Family. Má za sebou stovky projektů, stovky prezentací, stovky spokojených klientů, stovky brainstormingů, desítky tréninků, desítky workshopů i přednášek a 7 reklamních agentur. Miluje tvůrčí práci, miluje nové projekty, miluje inovaci. A v poslední době ze všeho nejvíc miluje podněcovat ostatní k tomu stejnému.

   

  Tak si to nenech ujít jeho Marketing hvězd, těšíme se na tebe už v pondělí 10. 4. 2017.

   

  Kdy: 10.4. 2017

  Kdo a Co: Karel Novotný a jeho Hvězdný marketing

  Kde: Filozofická fakulta MU, Budova N - Janáčkovo náměstí 2a, posluchárna N21

  V kolik: 19:00 - 21:00

  Proč: Protože #JeCasBytLepsi