Je Čas Být Lepší

 • 19.04.2017 15:04

 • Petr Grenar

 • Našim cílem pro letní semestr 2017 je posunout studenty zase o kousek dál. Chceme je motivovat a inspirovat k tomu, aby byli zítra lepší, než jsou dnes. To je motto letního semestru 2017.

   

  I my se toužíme zdokonalovat, proto jsme se rozhodli tento semestr pojmout netradičně a celý ho sjednotit pod jednu marketingovou kampaň s názvem „Je čas být lepší“.

   

  Naše promo video, vám odhalí hlavní myšlenku celé kampaně a také našich prvních 7 řečníků. 

   

  Brno se může těšit na nevšední, inspirativní a energií nabité přednášky a workshopy. Chceme studenty podnítit k neustálému zdokonalování. Chceme jim připomenout, že úspěch není pro ty, co sedí doma. Chceme, aby si uvědomili, že není na co čekat. Není čas ztrácet čas.

   

  Na brněnském pódiu se v od března až do května představí řada řečníků, např. Jakub Havrlant. Jakub je hvězdou březnového Forbesu, která stojí v čele investiční skupiny Rockaway Capital. Na jeho přednášce se dozvíte, do jakých rolí se během své kariéry i soukromého života musel převtělit, které jsou mu vlastní a do kterých se musí nutit. Hanka Ondrušková, skvělá lektorka v oblasti soft skills, vás naučí říkat ne. Hanka se věnuje tématům jako je komunikace, typologie osobnosti, prezentační dovednosti, time management a osobní efektivita. Zkušenosti ostříleného managera vám odhalí Dan Ťok český manažer, politik a současný ministr dopravy.

   

  V rámci letního semestru pro vás máme ještě jedno překvapení a novinku, tzv. weeky.

  Během týdne, s názvem Ladies Business Week, zaměřeného na ženy a na podnikání – se vám představí zakladatelka projektu Ženy s.r.o. Eva Vašková-Čejková, ředitelka Mercedes-Benz Hošek Motors Andrea Ungerová a lektorka, koučka, poradkyně pro ČSOB a KM BETA a.s. Dagmar Kožinová.

  V tomto semestru se také můžete těšit na Věru Komárovou bývalou ředitelku firem Colgate a Ferrero a první dámu firmy Dermacol, dále na Pavla Vargu generalního manažera IBM a Dell pro Slovensko a Rakousko a nebo Miroslava Singera ex guvernéra České národní banky a hlavního ekonoma společnosti Generali.

   

  Pro více informací sledujte naše facebookové stránky.

  Nezapomeňte právě teď  #JeCasBytLepsi