Konference BIG THINK/G: Nový drive a inspirace pro Ostravu

 • 19.04.2017 15:04

 • Petr Grenar

 • Ve čtvrtek 23. března se v multifunkční, unikátní aule Gong uskuteční setkání mladých lidí vysokoškolských studentů s úspěšnými osobnostmi.

  Již příští týden se tak můžete těšit na jedinečnou konferenci, která do Ostravy přinese spoustu inspirace, energie a nový drive. Konference je tady pro všechny aktivní a cílevědomé studenty, pro zkušené podnikatele, manažery a odborníky, kteří chtějí pomoci rozvoji podnikání i regionu.

  Na co se můžeš těšit?

  Na konferenci bude možnost probrat nové nápady u kávy, pobavit se o zkušenostech, poznat nové lidi, budoucí obchodní partnery a zaměstnance.

  Na pódiu se ti představí 9 špičkových řečníků, mladých podnikatelů a manažerů, kteří dosáhli nemalých úspěchů. O své cestě bude mluvit jeden z nejúspěšnějších mladých českých podnikatelů Jakub Havrlant, který stojí v čele investiční skupiny Rockaway Capital (Invia, Heureka nebo Mall Group). Na startupy a fenomén sdílené ekonomiky se zaměří prorektor Vysoké školy podnikání a práva Vladimír Krajčík.

  V dopoledním programu se můžete těšit na vystoupení Karla Havlíčka, předsedu představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. O úskalích generační výměny manažerů v českých firmách a zkušenostech se změnovým řízením bude přednášet Tomáš Pastrňák, ředitel společnosti R.F.T. a předseda České asociace interim managementu. Mezi naše řečníky patří i bývalý generální ředitel společnosti Vítkovice Steel Vladimír Bail.

  Konference se koná pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje pana Vondráka. Organizátorem akce je manažerská a konzultační společnost R.F.T. s.r.o. a studentský spolek Business Academy, který pořádá inspirativní přednášky, workshopy a konference pro studenty.

  Více informací o konferenci a nabitém programu najdeš na: www.konferencebigthink.cz